URWISOWE warsztaty pizzy klasy 1a!

Dziś spacerkiem wybraliśmy się do sali zabaw Urwis w Sanoku, gdzie znajduje się pizzeria „Lala Pizza”. Celem wycieczki były warsztaty robienia pizzy, swobodne zabawy, zapoznanie z wyglądem i wyposażeniem pizzerii oraz uwrażliwienie dzieci na kulturalne zachowanie się w restauracji. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób robi się ciasto na pizzę, a także poznali składniki używane do robienia pizzy. Następnie uczniowie klasy 1a mieli okazję wziąć udział w profesjonalnych warsztatach robienia pizzy. Dzieci wybierając ulubione dodatki tworzyły własne kompozycje smakowe, po czym przyszedł czas na wspólną konsumpcje. Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy wrócili do szkoły w doskonałych humorach i bogatsi o nową wiedzę oraz doświadczenia. To były wspaniałe warsztaty…POLECAMY!!!