Igrzyska Dzieci w Powiatowym Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym…

Dobre starty Lekkoatletów SP8 w wielobojach lekkoatletycznych – trójbój i czwórbój…

W połowie stawki uplasowały się nasze reprezentacje lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców. W rywalizacji biegowej na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową drużyna dziewcząt osiągnęła 8 pozycję a chłopcy zostali sklasyfikowani na 6 miejscu. Dzięki startom uzyskaliśmy cenne informacje nt. naszych zawodników do startów w kolejnych zawodach. Tak trzymać!

Reprezentacja szkoły w Trójboju LALidia Gajewska, Kornelia Karwieńcz, Klara Szwarc, Wiktoria Kuzio, Dagmara Kuś, Dawid Knurek, Michał Radwański, Kacper Koczera, Maciej Maciuba.

W majowych zmaganiach lekkoatletycznych w deszczowej pogodzie rywalizowali czwórboiści. Oprócz sprintu na 60m, skoku w dal i rzutu piłeczką palantową w ostatniej próbie rywalizowali w biegu długim (1000m chłopcy i 600m dziewczęta). Nasze uczennice minimalnie przegrały walkę o 3 miejsce (7 pkt zabrakło) ostatecznie uzyskując miejsce tuż za podium. Chłopcy wywalczyli 5 miejsce. Wielkie gratulacje za walkę mimo niesprzyjającej pogody. Prawdziwi sportowcy!

Reprezentacja szkoły w Czwórboju LA: Kornelia Domańska, Karolina Radwańska, Julia Suchowiecka, Maja Gebus, Veronique Reizer, Aleksandra Dzwonik, Zofia Moczarny, Karol Silarski, Kamil Wołoszyn, Franciszek Dąbrowski, Ksawery Miranowicz, Antoni Nocuń, Tymoteusz Kobiałka, Miłosz Głogowski.

Trenerzy: Adam Dmitrzak, Grzegorz Miranowicz.