V EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „SPÓJRZ W NIEBO”…ZAPRASZAMY!!!

Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty
w Rzeszowie oraz Burmistrza Miasta Sanoka.

Otwarty jest dla uczniów szkół podstawowych z całego Województwa Podkarpackiego w dwóch kategoriach:

• klasy IV-VI,
  • klasy VII-VIII.

Tematem konkursu jest wykonanie zdjęcia inspirowanego tytułem Konkursu, przedstawiającego niebo, jego walory (dotyczy wszystkich obiektów i zjawisk bezpośrednio na niebie – lub również eksponowanych z elementami ziemskiego krajobrazu).

Prace konkursowe należy składać  do 2 kwietnia 2024 r.

Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac zostaną ogłoszeni na wernisażu wystawy pokonkursowej
V Edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „SPÓJRZ W NIEBO”, który odbędzie się
16 kwietnia 2024 r. o godzinie 11:00, w Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego w Sanoku.
Na wernisażu nastąpi też wręczenie nagród laureatom konkursu.

Efektem końcowym konkursu będzie WYSTAWA FOTOGRAFII w Szkole Podstawowej nr 8 im. Królowej Zofii w Sanoku.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!