VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

WYNIKI DRUGIEGO ETAPU

I oto nadszedł czas ogłoszenia zwycięzców półfinałowych zmagań!

Tegoroczne testy przygotowane przez organizatorów konkursu wzbudziły sporo kontrowersji zarówno wśród uczniów, jak i ich opiekunów. Świadczą o tym zarówno opinie uczestników wygłoszone bezpośrednio po udziale w etapie półfinałowym, jak i ogromna liczba komentarzy, które pojawiły się
w mediach społecznościowych.

Niemniej jednak, po wnikliwym sprawdzeniu prac, udało się wytypować zwycięską szóstkę szczęśliwców, którzy 9 maja 2024 r. wezmą udział w finałowym drużynowym teście online i będą mieli szansę powalczyć o tytuł Mistrza Polski.

Oto oni:

Kategoria kl. 1 – 3

Maria Szeląg – kl. 2a

Liliana Skoczułek – kl. 2c

Hanna Czopor – kl. 3a

Kategoria kl. 4 – 6

Michał Skowroński – kl. 4b

Klara Szwarc – kl. 5a

Weronika Wolanin – kl. 5b

Wyżej wymienieni uczniowie uzyskali najwyższe wyniki, co pozwoliło im awansować do finału konkursu. Utworzą oni dwie drużyny (każda w jednej ze wspomnianych kategorii) i miejmy nadzieję, że sięgną po laur zwycięstwa.

Wszystkim, którym zabrakło odrobiny szczęścia w konkursowych zmaganiach gratulujemy ogromnej wiedzy, zaangażowania i potężnej determinacji! Jacek, Nela, Wojtek, Zosia, Ida, Michasia, Sandra, Sara, Lenka, Karolina, Rozalka, Wiktoria, Paweł, Jarema, Maks, Natalka – JESTEŚCIE WIELCY!

Trzymamy kciuki za zwycięzców i życzymy im powodzenia w finale konkursu!