Warsztaty piernikowe w 1B

Przedświąteczny czas obfituje w liczne wydarzenia i atrakcje związane z polską tradycją. Pieczenie pierniczków jest jednym z ulubionych zajęć dzieci w tym okresie. W związku z tym, uczniowie kl. IB chętnie skorzystali z zaproszenia na warsztaty zdobienia pierników, zorganizowane podczas kolejnego kiermaszu bożonarodzeniowego w Sanoku. Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości, a nieograniczona wyobraźnia pomogła im wyczarować wyjątkowe lukrowane smakołyki świąteczne. Kolejną atrakcją tego dnia było zwiedzanie wystawy bożonarodzeniowej, na której królowały piękne dzieła miejscowych rękodzielników. W drodze powrotnej do szkoły spotkała nas jeszcze jedna przyjemność, której nie mogliśmy sobie odmówić – małe szaleństwo na śniegu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.