Wycieczka klasy 2a do Pstrągowej

To był dzień długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów klasy 2a. Zwarci i gotowi czekaliśmy na odjazd autokaru w kierunku zagrody edukacyjnej „Ranczo Pstrągowa”. To znakomite miejsce na relaks na łonie natury oraz ciekawą edukację poza szkolnymi ławami. Wycieczka obfitowała w same atrakcje i rozpoczęła się od zwiedzania 10-cio hektarowego mini ZOO w stylu safari. Uczniowie mieli okazję dotknąć zwierząt. Oswojone lamy, daniele, kucyki oraz wielbłąd Bartek dosłownie jadły dzieciom z ręki i pozwoliły się głaskać. Następnie powędrowaliśmy na Wieżę widokową, skąd rozpościerał się widok na okolice. Pan Dawid przewiózł nas saniami na kołach po okolicy, czyli był kulig letni. Potem bawiliśmy się pokonując przeszkody na „Małpim Gaju” oraz zjeżdżając na pontonach. Po zjedzeniu pysznych pierożków pełni wrażeń wracaliśmy do Sanoka: zmęczeni, ale szczęśliwi. Było super!