Mamy to!!! Podwójne MISTRZOSTWO POLSKI wędruje do SP8 Sanok!!!

Mamy to!!! Podwójne MISTRZOSTWO POLSKI wędruje do SP8 !!!

NATALIA DUŚLAK (3a), MICHAŁ SKOWROŃSKI (3b), SANDRA ŚWIDERSKA (2a), LAURA GŁUSZYK (4b), KLARA SZWARC (4a), WERONIKA WOLANIN (4b)

😊Te nazwiska należy zapamiętać!!! 😊

To MISTRZOWIE POLSKI, a jednocześnie wspaniali i utalentowani UCZNIOWIE SP8 !!!

12 maja 2023 r. odbył się finałowy etap VI Ogólnopolskiego Konkursu „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”, w którym – jak już informowaliśmy – wystartowały dwie drużyny reprezentujące naszą szkołę. Po zdobyciu tytułu MISTRZA WOJEWÓDZTWA i pewnym awansie do ogólnopolskiego etapu, nasi uczniowie rewelacyjnie poradzili sobie w finałowych zmaganiach zdobywając tytuły MISTRZÓW POLSKI !!!

O skali trudności konkursu może mówić fakt, że do końcowego etapu zakwalifikowanych zostało AŻ 391 DRUŻYN z całego kraju! Konkurencja była więc ogromna. Nasi reprezentanci wykazali się niebywałą pracowitością, inteligencją, wyśmienitą pamięcią i wielkim talentem przygotowując się do konkursowych testów.

Ten spektakularny sukces jest tym większy, że osiągnięte przez naszych uczniów wyniki były naprawdę imponujące. Biorący po raz pierwszy udział w tego typu zmaganiach, reprezentanci SP8 zdobyli:

• w kategorii klas 1 – 3 (Natalia, Michał i Sandra): 173 punkty na 180 możliwych do zdobycia!
  • w kategorii klas 4 – 6 (Laura, Klara i Weronika): 154 punkty na 170 możliwych do zdobycia!

Wyniki te zagwarantowały im uzyskanie mistrzowskich tytułów.

!!!  Szczęśliwi i niesamowicie dumni, składamy naszym MISTRZOM
najserdeczniejsze gratulacje i życzymy kolejnych spektakularnych sukcesów  !!!