Wycieczka 3b do Ustrzyk Dolnych

22 maja klasa 3b wyruszyła na klasową wycieczkę do Ustrzyk Dolnych. Najpierw dzieci wzięły udział w warsztatach „Powitanie lata – pszczoły” prowadzonych przez panią Marię Czapor, podczas których uczniowie ozdabiali drewniane pszczoły, pogłębili tajemnice tych niezwykłych owadów. Program warsztatów obejmował również zabawy ruchowo -muzyczno-sprawnościowe, w czasie których wszyscy się świetnie bawili. Po zakończeniu warsztatów dzieci odwiedziły pracownię i sklep pani Marii Czapor, gdzie podziwiały prace wykonane przez artystkę oraz kupowały rękodzieła na pamiątkę. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Była to niezwykle atrakcyjna przygoda, a dzięki multimediom pozwoliła odkryć tajemnice bieszczadzkiej przyrody. Wycieczka zakończyła się podróżą pociągiem z Ustrzyk do  Sanoka, gdzie na wszystkich czekali rodzice. Z wycieczki dzieci wróciły pełne wrażeń!